Mleczne Sanktuarium Madonny z Puszczy | Ostrowy Tuszowskie | Grochowe | FOTO | WIDEO


Sanktuarium Madonny z Puszczy | Ostrowy Tuszowskie 
Na ten kadr polowałem 3 dni .... Ciągle coś przeszkadzało ....

     Za każdym razem, gdy tylko dojechaliśmy na miejsce, to pojawiały się chmury. Godzina była dokładnie obliczona tak, by Droga Mleczna pięknie rozciągała się nad Sanktuarium Madonny z Puszczy w Ostrowach Tuszowskich

     Wcześniejsza godzina nie wchodziła w grę .... Mamy białe noce, bardzo krótkie noce, które są jasne i bardzo uniemożliwiają taką fotografię. Zarazem przejrzystość powietrza .... Tą zapewniało teraz chłodne powietrze z północy, co umożliwiło fotografować Drogę Mleczną w trakcie białych nocy, także i tutaj w tej kwestii też była walka z czasem, by zdążyć to wykorzystać ....

.... Udało się :)      A teraz przechodzę do drugiej kwestii ... Wielu z Was prosiło mnie, bym pokazał jak wyglądają kulisy takich fotografii, jak to wygląda z mojej strony.

Przez te 3 dni nagrałem Wam filmik, taki mój pierwszy "tutorial". Bądźcie wyrozumiali moi Kochani ;)


     Film prezentuje ostatnie trzy dni polowania na Obłoki Srebrzyste w Grochowym oraz ów Drogę Mleczną nad Sanktuarium w Ostrowach Tuszowskich.

Zapraszam ;)

Dzięki za uwagę .... Niedługo kolejne fotografie :)

*     *     *     *     *


Komentarze

 1. świetne, doskonałe 17 minut! Ogląda się to bajecznie. Wciągające. Niesmoawicie wyszło budowanie napięcia dzień 1 ... dzień 2 EXTRA! Za moment poczytam co to takiego te Twoje obłoki srebrzyste :) Gratuacje. A Sankturaium ... BOSKIE!!! ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Aż pokazałem żonie. Przepiękne.

  OdpowiedzUsuń
 3. Pięknie dziękuję! No to teraz mam zadanie na każdą pogodną noc.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ale proszę ;) ... Mam nadzieję, że choć trochę ułatwiłem :)

   Usuń
 4. Świetne! W fotografii nocnej osiągnąłeś mistrzostwo!

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Serdecznie zapraszam do komentowania!
Uwaga - Obraźliwe treści, oraz nietreściwe komentarze, nie związane z treścią i reklamujące inne blogi, czy strony będą automatycznie lądować do spamu.