poniedziałek, 24 października 2016

Jesienny sezon 2016 na dalekie obserwacje otwarty! | Tatry z Koczubaja | Kosowy | Ługnica | FOTO i WIDEO

Tatry z Koczubaja | Kosowy | Ługnica 


Udało się ... Pierwszy wypad tej jesieni i są :) .....
Wczoraj fotografowałem i filmowałem w rezerwacie Buczyna w Cyrance (tu będzie osobny wpis, ale czeka na realizację). Zachód był bardzo urodziwy, a jako że byliśmy niedaleko Kosów, to postanowiłem jechać na Górę Koczubaj i zapolować na Tatry. Udało się!

Chociaż Tatry słabo widać, a mam z tego miejsca dużo lepsze fotografie, przy tym zdecydowana większość Tatr jest przykryta chmurami, to i tak jestem zadowolony. Mięguszowieckie Szczyty są widoczne pomiędzy lasem a chmurami, więc można coś pokazać ;).

Oczywiście zrobiłem dla Was kolejny odcinek Vloga "Dziad Borowy o Fotografii" ... Krótki poradnik o tym, jak taka fotografia u mnie wygląda.

Zapraszam :)
*     *     *     *     *2 komentarze:

 1. Nie lepiej obserwować ze Złotej Góry w Ostrowach Tuszowskich ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ze Złotej Góry nie ma widoczności w kierunku Tatr. Ze Złotej góry mamy widok na północ i tam jest punkt obserwacyjny na Góry Świętokrzyskie (71km)
   Na Tatry najlepszy punkt jest za górce w Przyłęku, najbardziej okazała panorama z całego Płaskowyżu Kolbuszowskiego. Niestety, po ostatnich deszczach dojazd tam jest ciężki.

   Usuń

Serdecznie zapraszam do komentowania!
Uwaga - Obraźliwe treści, oraz nietreściwe komentarze, nie związane z treścią i reklamujące inne blogi, czy strony będą automatycznie lądować do spamu.