sobota, 25 lutego 2017

Na dobry sen | Trochę o planach itp. | FILM PODCAST

     Znów zastój, aż jestem zły ... Wrrrr ... No, ale co poradzę. Za to nie martwcie się! Już niedługo ...
... Już niedługo wracam ze zdjęciami i vlogiem. W tym roku sezon zdjęciowy zaczynam troszkę później jak zwykle.

     Po prostu jak to w życiu bywa złożyło się na to sporo drobnych spraw. Pisać o nich nie będę, gdyż nie ma to sensu. Taka ot życiowa drobnica, którą trzeba ogarnąć.

     Niedługo powracam do Was Kochani. Od pewnego czasu snuje już plany, co takiego w tym roku zorganizuję i tym podobne. Na pewno urozmaicę swój kanał na youtube. ----> Od razu zapraszam do subskrypcji, byście byli na bieżąco. <----    Już zmieniłem jego nazwę, by była bardziej odpowiednia w kierunku profilu w jakim będę go prowadzić. Głównym tematem będzie oczywiście fotografia i krajobraz, ale jako że interesuję się też dźwiękiem, to zacząłem też tworzyć filmy relaksacyjne oparte na dźwięku otoczenia.
     Najnowszy taki film macie powyżej w tym poście. Myślę, że urozmaica kanał i trafią w specyficzną widownię. Oczywiście fotografia, to główny temat przewodni kanału i tak będę go rozwijać.

     W związku z nagrywaniem dźwięku (field recording) odkurzyłem też swój profil na SOUNDCLOUD. Znajdziecie na nim podcasty właśnie z takimi nagraniami otoczenia, ptaków, czy innych zwierząt.

     Więcej pisać nie będę. Szykuję dla Was nowy "domowy" odcinek vloga, w którym to więcej opowiem o planach, rozwoju i temu podobnych sprawach. Mam nadzieję, że jeszcze bardziej będzie się Wam podobać :)

     Także ten ... -pisząc niestylistycznie. Nie opuszczam Was, a Was samych zapraszam do zaglądania tutaj. Komentowania wszystkiego, lajkowania filmów na youtube i wpisów na funpagu na facebooku
Myślę, że ten sezon będzie bardzo ciekawy :)


DO NASTĘPNEGO KOCHANI ... Już niedługo !!!!!
Grzegorz


*     *     *     *     *

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Serdecznie zapraszam do komentowania!
Uwaga - Obraźliwe treści, oraz nietreściwe komentarze, nie związane z treścią i reklamujące inne blogi, czy strony będą automatycznie lądować do spamu.