piątek, 13 października 2017

Sprzedałem się! Czyli zmiany na youtube i bloggerze

Witojciesz Paniocki!

Dzisiejszy post jest inny,  jednakże ważny ...

Czas zacząć...
Cóż, niecałe dwa lata temu zacząłem przygodę z youtube. Na początku były to krótkie filmiki przyrodnicze i tym podobne. ...
... Po pewnym czasie prowadzenia tej strony wielu z Was prosiło mnie o porady fotograficzne, oraz bym więcej pisał o tym, co robię. Jako że pisarz ze mnie marny (taki paradoks biorąc pod uwagę, że piszę poezję i czasem ją wydaję) postanowiłem wtedy nagrać dla Was vloga o tym co robię. Był to bardzo chaotyczny vlog o fotografii Obłoków Srebrzystych NLC oraz Drogi Mlecznej nad Sanktuarium Madonny z Puszczy.

Wasz odzew był super. Bardzo zmotywowaliście mnie do dalszego działania. Teraz wspominam jak to wiele dni zastanawiałem się, czy w ogóle udostępniać ten odcinek. Przełamałem się! - I tak to się zaczęło. Powoli się rozkręciłem i zacząłem robić inne vlogi.

Ten, kto nie robił takich rzeczy to nie zdaje sobie sprawy, ile wymaga to czasu i nakładu pracy. Nie raz marzliśmy razem z Paulą polując na zorzę polarną, mokliśmy w deszczu robiąc zdjęcia i filmy burz i błyskawic, czy umieraliśmy wychodząc na jakiś szczyt ;)
Potem to godziny spędzone przed komputerem. Najpierw jest to obrabianie zdjęć, potem mastering dźwięku, a na końcu i najbardziej czasochłonne (poza samym plenerem) to montowanie materiału i ratowanie, poprawianie jakości materiału wideo (niestety nagrywam komórką, bądź starym kompaktem). 

Dzisiaj na moim kanale znajdziecie na obecną chwilę 46 filmów z czego 20 z nich jest to VLOG z poradami fotograficznymi i relacjami z moich plenerów.
https://www.youtube.com/channel/UCB7ezj9QfICCB9AofiJseZw/videos
Na kanale znajdziecie także playlisty, które ułatwią Wam przeglądanie za jednym razem większej ilości moich materiałów.

Playlisty podzieliłem tematycznie:

- VLOG o fotografii

- Astronomia i Pogoda

- Głęboki Relaks

- Krajobrazy i Natura

- Dalekie Obserwacje

https://www.youtube.com/channel/UCB7ezj9QfICCB9AofiJseZw/playlists


Wszystko to zaczęło się pięknie rozwijać. Jakby to powiedzieć ... "Jest pięknie i cudownie!" ;)
Ostatnie statystyki wyświetleń oraz nowych subskrypcji bardzo mnie cieszą. Z każdym tygodniem jest coraz lepiej i wszystko systematycznie idzie w górę.

Jako, że kanał dawno przekroczył już magiczna liczbę 1500 subskrypcji (ja dobrze wiem, że to jest mało, ale i tak bardzo cieszy), a na nim pojawił się 20 odcinek vloga postanowiłem "się sprzedać" jak to modnie się o takich osobach mówi ;)Tak dokładniej to dnia dzisiejszego włączyłem reklamy przy swoich filmach oraz na tej stronie. Mam nadzieję, że nie będą Wam one przeszkadzać, a mi pomogą lepiej się rozwijać i rozwijać swój kanał oraz tego bloga.Teraz na koniec mam do Was prośbę moi Kochani. Jeżeli podoba się Wam to, co robię, jeżeli moja praca jest dla Was cenna to udostępniajcie moją stronę i mój kanał na youtube oraz poszczególne filmy. Każdy Wasz komentarz pod filmem, każda łapka w górę, czy to dół i każde udostępnienie pozwala mi lepiej rozwijać mój kanał i to, co dla Was robię.Pozdrawiam Was gorąco!
Grzegorz Radosław Maziarski


*     *     *     *     *

6 komentarzy:

 1. Dokładnie! Robisz coś wybitnego i niebanalnego. Dobrze jest zarabiać na swojej pasji, było by źle gdyś z przyczyn finansowych musiał ograniczyć swoją pasję.
  Powodzenia!

  OdpowiedzUsuń
 2. I dobrze zrobiłeś! Brawo. Trzymam kciuki z dalszy rozwój! Robisz świetną robotę i od dawna Ci kibicuję.

  OdpowiedzUsuń
 3. Doceniam Twoją pracę, czas i wysiłek wkładany w kręcenie filmów. Twoje filmy (i zdjęcia!) są świetne, Ty jesteś świetny! Przypadkiem trafiłam na jeden z nich i tak mnie wciągnął, że od razu subskrybowałam Twój kanał. Tłumaczysz się z reklam, które będą przynosiły Ci profity? Niepotrzebnie, należą Ci się, a ja jestem wdzięczna, że Twoje filmy mogę oglądać bez opłat :-)
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń

Serdecznie zapraszam do komentowania!
Uwaga - Obraźliwe treści, oraz nietreściwe komentarze, nie związane z treścią i reklamujące inne blogi, czy strony będą automatycznie lądować do spamu.