Płonący zachód | Malinie - Chrzątsów | FOTOGRAFIE I VLOG

Poradnik fotografa


Płonący zachód | Malinie - Chrząstów     To był jeden z tych cieplejszych dni. Chciałem zapolować na czerwone chmury o niebieskiej godzinie, kiedy to słońce już po zachodzie, schowane pod horyzontem oświetla jeszcze górne warstwy chmur wysokich.
     Niestety, na drodze pomiędzy mną, a słońcem stanął front chmur średnich, który uniemożliwił mi wykonanie zamierzonych fotografii.
     Chmury te natomiast spowodowały to, że stricte sam zachód był bardzo malowniczy. Gdy słońce było już nisko nad horyzontem rozpaliło chmurzyska, przy okazji niemrawo próbując się przebić przez ich warstwy. Zdarzyła się magia...
... Ale o tym to już w moim VLOGu, któy jest poniżej.Płonący zachód | Malinie - Chrząstów

Płonący zachód | Malinie - Chrząstów

*     *     *     *     *

Komentarze

 1. Przepiękne zdjęcia. Zachody mają w sobie coś wyjątkowego, co ciężko jest uwiecznić na zdjęciu.
  Ty jednak - bardzo dobrze odzwierciedlasz ich magię.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki :)
   Też lubię zachody, choć zdecydowanie więcej magii jest podczas wschodu :)

   Usuń
 2. Tak czy inaczej - wspaniałe widoki:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Piękne zdjęcia. Oglądam twoje filmy na YouTube. Solidna dawka wiedzy i sporo humoru. Tak trzymaj.

  OdpowiedzUsuń
 4. Witam
  Mega zdjęcia robisz!co do Youtube oglądałem kilka różnych filmów lub kursów dla początkujących o fotografia. Lecz twoja osoba i podejscie inne do robienia filmów przedstawiajaca tematyke fotografi daje ci przewagę nad innymi. Dobra robota. Nic nie zmieniaj moze czasami wiecej opisu co do zdjec na jakich parametrach w formie notatki. Widać w tobie że to twoja pasja . Jeszcze raz mega dobra robota

  OdpowiedzUsuń
 5. Grześ jesteś jednym z tych blogerów, którzy nie odwdzięczają się komentarzem ale i tak tu zaglądam i zawsze z dużą przyjemnością :)

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Serdecznie zapraszam do komentowania!
Uwaga - Obraźliwe treści, oraz nietreściwe komentarze, nie związane z treścią i reklamujące inne blogi, czy strony będą automatycznie lądować do spamu.